Efkan isminin anlamı nedir?

Istırap ile haykırma, bağırıp çağırma

Efkan ismi kuranda geçiyor mu?

Kayıtlarımıza göre Efkan ismi kuranda geçmiyor.

Efkan ile uyumlu isimler

Efkan Metkan Aykan Çağkan Batıkan Arkan Volkan Efekan Erkan Utkan İlkan Furkan Cankan Okan Serkan Özkan Hakan Doğukan Emirkan Birkan Atakan Temizkan Urkan Berkan Taşkan Alkan Orkan Torkan Uçkan Örskan Balkan Demirkan Yılkan Alpkan Pakkan Çelikkan Çalışkan Tümkan Mertkan Nuhkan Ünkan Güçkan Durukan Polatkan Bilkan Gürkan Tarkan Baykan Yağızkan Ulaçkan Hankan Özhakan Ecekan Beykan Mutlukan Talaykan Kalkan Odkan Timurkan Edgükan Feritkan Şahinkan Tamkan Ümitkan Yalazakan Oğuzkan Yahşikan Ozankan Kutkan Işınkan Ferkan Pakân Dogukan Fürkan

Efkan ismi hakkında genel bilgiler:

Efkan, kayıtlarımıza 5400. isim olarak eklenmiştir. Efkan, erkek çocuklarına konmaktadır ve "Istırap ile haykırma, bağırıp çağırma" anlamına gelmektedir. Kayıtlarımıza göre Efkan ismi kuranda geçmiyor görünüyor ancak siz yine de islami kaynaklardan araştırınız. Ayrıca Efkan isminin anlamına en son 12.06.2021 12:56 tarihinde bakılmış ve bugüne kadar 3819 kez anlamına bakılmıştır.

Bu sitede yer alan bilgilerin bilimsel bir dayanağı olmayıp, kaynak anonimdir. Bu bilgilerin kullanımının sonuçlarından site yönetimi sorumlu değildir.