Berkalp isminin anlamı nedir?

Sağlam yiğit

Berkalp ismi kuranda geçiyor mu?

Kayıtlarımıza göre Berkalp ismi kuranda geçmiyor.

Berkalp ile uyumlu isimler

Yiğitalp Baturalp Alp Aydınalp Konuralp Berkalp Gökalp Günalp Kurtalp Özalp Oğuzalp Demiralp Akınalp Hanalp Tekinalp Şahinalp Doğanalp Eseralp Kutalp Ümitalp Ünalp Esenalp Soyalp Ulualp Bilgealp Onuralp Gencalp Uzalp Hasanalp Nuralp Yavuzalp Tanalp Erdemalp Canalp Uğuralp Erenalp Erginalp Durualp Acunalp Tezalp Tekin Alp Sanalp Ayalp Türkalp Kınalp Akalp Boranalp Kıralp Bayduralp Cebealp Yalınalp Karaalp Eskinalp Özgenalp Yalazalp Çetinalp Kutlualp Acaralp Yağızalp Yücealp Kılıçalp Denizalp Sağanalp Mutlualp Gökmenalp Oganalp Korkutalp Dinçalp Ülgenalp Toralp Mengüalp Işıkalp Tağalp Enginalp Ongunalp Dündaralp Umuralp Uyaralp Uyguralp Koralp Edgüalp Dikalp Yıldıralp Sönmezalp Polatalp Yağınalp Kıranalp Erdenalp Oğanalp Şanalp

Berkalp ismi hakkında genel bilgiler:

Berkalp, kayıtlarımıza 5621. isim olarak eklenmiştir. Berkalp, erkek çocuklarına konmaktadır ve "Sağlam yiğit" anlamına gelmektedir. Kayıtlarımıza göre Berkalp ismi kuranda geçmiyor görünüyor ancak siz yine de islami kaynaklardan araştırınız. Ayrıca Berkalp isminin anlamına en son 02.08.2021 00:46 tarihinde bakılmış ve bugüne kadar 1651 kez anlamına bakılmıştır.

Bu sitede yer alan bilgilerin bilimsel bir dayanağı olmayıp, kaynak anonimdir. Bu bilgilerin kullanımının sonuçlarından site yönetimi sorumlu değildir.