Alphan isminin anlamı nedir?

Yiğit hüküm­dar.

Alphan ismi kuranda geçiyor mu?

Kayıtlarımıza göre Alphan ismi kuranda geçmiyor.

Alphan ile uyumlu isimler

Efehan Han Pirhan Bedirhan Tuğhan Orhan Saruhan Batuhan Kutluhan Dağhan Cengizhan İlhan Berhan Oğuzhan Turhan Atahan Buğrahan Yiğithan Alphan Ayhan Erhan Korhan Arıhan Batuğhan Dorukhan Burhan Günhan Birhan Serhan Kuthan Bakırhan Ümithan Bayhan Kayıhan Süphan Çelikhan Metehan Şahan Cihan Mengühan Balhan Kayahan Doğaç Han Kırhan Alihan Emirhan Rayıhan Özilhan Özhan Demirhan Ceyhan Denizhan Tümhan Tunahan Güçhan Başhan Ferhan Işıkhan Yağızhan Durhan Fezahan Melikhan Odhan Boğaçhan Mutluhan Güçlühan Şerefhan Sarphan Sağhan Sayhan Egehan Uluhan Kılıçhan Kadrihan Karhan Karahan Adahan Timurhan Güçlükhan Mutlukhan Resulhan Taşhan Yurdahan Borahan İstemihan Uğurhan Koçhan Ulaçhan Yahşihan Adilhan Polathan Acahan Doğuhan Gökhan Bahadırhan Talayhan Bağışhan Gürhan Abılayhan Urhan Yılhan Öztarhan Taluyhan Torhan Tolgahan Kerimhan Kutluğhan Yavuzhan Karlukhan Mançuhan Şahinhan Yalazahan Uçhan

Alphan ismi hakkında genel bilgiler:

Alphan, kayıtlarımıza 4523. isim olarak eklenmiştir. Alphan, erkek çocuklarına konmaktadır ve "Yiğit hüküm­dar." anlamına gelmektedir. Kayıtlarımıza göre Alphan ismi kuranda geçmiyor görünüyor ancak siz yine de islami kaynaklardan araştırınız. Ayrıca Alphan isminin anlamına en son 12.06.2021 17:37 tarihinde bakılmış ve bugüne kadar 1651 kez anlamına bakılmıştır.

Bu sitede yer alan bilgilerin bilimsel bir dayanağı olmayıp, kaynak anonimdir. Bu bilgilerin kullanımının sonuçlarından site yönetimi sorumlu değildir.